Menu

popcorn hour

Co nowego w Kinie?
Popularne filmy a TV?
Platformy filmowe: NetFlix, HBOGO
Filmy polecane przez Redakcję
Kino młodzieżowe aktualnie?
Młodzież? Moda? Życie?
Producenci Filmowi
Reżyserka

29 lutego, 2024

Popcorn Hour

Młodzieżowy Blog Filmowy

Popcorn Hour nowa sieć handlowa z dodatkami dla młodzieży

moda młodzieżowa

O NASZEJ SIECI HANDLOWEJ

Prowadzimy sieć concept store’ów w największych miastach w Polsce, w znanych centrach handlowych. Nie jesteśmy tylko sklepem sieciowym, ale projektem marketingowo-handlowym, który promuje polskich projektantów i zagospodaruje wolne przestrzenie w galeriach. Zrzeszamy polskie marki młodzieżowe zarówno te małe, których nie stać na długoterminowe inwestycje, jak i te większe które odniosły już sukces komercyjny, ale chcą przedstawić swoją ofertę nieznaną dotychczasowym klientom. 

Nasz asortyment idealnie wkomponowuje się w ,,patchworkową,, ofertę młodzieżową, a także klimat i filozofię salonu Popcorn Hour. Staramy się selektywnie podchodzić do naszych partnerów biznesowych tak aby każda strona była zadowolona z rezultatów sprzedażowych. A jednocześnie nie stanowiła wzajemnie konkurencji biznesowej na jednej powierzchni.
Nasze salony Popcorn Hour w Wałbrzychu, Warszawie i Gdyni w renomowanych galeriach Klif pragną oferować inną ofertę dla klientek (dział męski w planach 🙂 ) niż obecne w galerii marki. Widzimy, że przynosi to rezultaty a różnorodność asortymentu w Naszych salonach stale przyciąga nowych młodych klientów ,,spragnionych,, czegoś oryginalnego, z polotem, awangardowego jak również klasycznego z jednoczesnym zachowaniem przystępnej dla młodzieży ceny.

Klientki (Klienci) Popcorn Hour to świadome konsumentki poszukające eleganckich, niebanalnych, wyjątkowych, unikatowych, wysoko gatunkowych i jakościowych ubrań oraz dodatków. Przykładają niezwykłą wagę do detali oraz składu materiału. Oczekują nietuzinkowych, wysmakowanych a czasem minimalistycznych fasonów, przy zachowaniu funkcjonalności zakupionej rzeczy. Nasze salony spełniają wszystkie te wymogi, dlatego z radością witamy powracające do Nas klientki, które ponownie wybrały się na ,, łowy i buszowanie ,, w Dżungli pełnej różnorodnych kreacji 🙂

Współpraca ze dystrybutorami internetowymi / sklepami / producentami dodatków młodzieżowych

Jesteśmy otwarci na nowe oferty współpracy różnymi sklepami internetowymi. Wśród ostatnio nawiązanych współprac, znajdują się takie sklepy internetowe, jak:– Decoboo.pl
– Stylowabezmetryki.pl
– Levelupstudio.pl
– Monashe.pl
Brytyjka.pl
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy kolejne sklepy internetowe do podjęcia współpracy

Wpis przygotowany przez autorkę Bloga popcorn-hour, Patrycję Pankiewicz. Formularz zgłoszeniowy dla sklepów: [email protected].